50USG18000MEFCSN35X45
RubyconRubycon
50USG18000MEFCSN35X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50USG18000MEFCSN35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 18000UF 20% 50V SNAP
listoch: 1.50USG18000MEFCSN35X45.pdf2.50USG18000MEFCSN35X45.pdf
  • správa
Špecifikácie 50USG18000MEFCSN35X45
Číslo dielu 50USG18000MEFCSN35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 18000UF 20% 50V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27989 pcs Dátový hárok 1.50USG18000MEFCSN35X45.pdf2.50USG18000MEFCSN35X45.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.717A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3937
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 18000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 18000µF aplikácia General Purpose