50SKV3.3M4X5.5
RubyconRubycon
50SKV3.3M4X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SKV3.3M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SKV3.3M4X5.5.pdf2.50SKV3.3M4X5.5.pdf3.50SKV3.3M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SKV3.3M4X5.5
Číslo dielu 50SKV3.3M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF