50SLV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
50SLV10M6.3X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SLV10M6.3X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SLV10M6.3X6.1.pdf2.50SLV10M6.3X6.1.pdf3.50SLV10M6.3X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SLV10M6.3X6.1
Číslo dielu 50SLV10M6.3X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SLV Ripple Current @ nízkej frekvencie 32mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-2478-2
50SLV10M6.3X6.1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose