50SKV22M8X6.5
RubyconRubycon
50SKV22M8X6.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 50SKV22M8X6.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
listoch: 1.50SKV22M8X6.5.pdf2.50SKV22M8X6.5.pdf3.50SKV22M8X6.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 50SKV22M8X6.5
Číslo dielu 50SKV22M8X6.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 283760 pcs Dátový hárok 1.50SKV22M8X6.5.pdf2.50SKV22M8X6.5.pdf3.50SKV22M8X6.5.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 105mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3518-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose