450UFG820MBN40X60
RubyconRubycon
450UFG820MBN40X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450UFG820MBN40X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450UFG820MBN40X60.pdf2.450UFG820MBN40X60.pdf
  • správa
Špecifikácie 450UFG820MBN40X60
Číslo dielu 450UFG820MBN40X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8277 pcs Dátový hárok 1.450UFG820MBN40X60.pdf2.450UFG820MBN40X60.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria UFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.86A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3582
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose