450UFG470MBN35X50
RubyconRubycon
450UFG470MBN35X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450UFG470MBN35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450UFG470MBN35X50.pdf2.450UFG470MBN35X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450UFG470MBN35X50
Číslo dielu 450UFG470MBN35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14989 pcs Dátový hárok 1.450UFG470MBN35X50.pdf2.450UFG470MBN35X50.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria UFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.054A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3576
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose