450UFG820MBN35X75
RubyconRubycon
450UFG820MBN35X75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450UFG820MBN35X75
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450UFG820MBN35X75.pdf2.450UFG820MBN35X75.pdf
  • správa
Špecifikácie 450UFG820MBN35X75
Číslo dielu 450UFG820MBN35X75 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8482 pcs Dátový hárok 1.450UFG820MBN35X75.pdf2.450UFG820MBN35X75.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria UFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.084A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3581
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.031" (77.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose