450PK3.3MEFC8X11.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450PK3.3MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.450PK3.3MEFC8X11.5.pdf2.450PK3.3MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450PK3.3MEFC8X11.5
Číslo dielu 450PK3.3MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 381067 pcs Dátový hárok 1.450PK3.3MEFC8X11.5.pdf2.450PK3.3MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 33mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 49.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose