450PK100MEFCGC18X40
RubyconRubycon
450PK100MEFCGC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450PK100MEFCGC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450PK100MEFCGC18X40.pdf2.450PK100MEFCGC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 450PK100MEFCGC18X40
Číslo dielu 450PK100MEFCGC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44247 pcs Dátový hárok 1.450PK100MEFCGC18X40.pdf2.450PK100MEFCGC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 336mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF