450PK10MEFC10X20
RubyconRubycon
450PK10MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450PK10MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450PK10MEFC10X20.pdf2.450PK10MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450PK10MEFC10X20
Číslo dielu 450PK10MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 222614 pcs Dátový hárok 1.450PK10MEFC10X20.pdf2.450PK10MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 84mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 126mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2304
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose