400BXW150MEFC18X35
RubyconRubycon
400BXW150MEFC18X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXW150MEFC18X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXW150MEFC18X35
Číslo dielu 400BXW150MEFC18X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30535 pcs Dátový hárok 1.400BXW150MEFC18X35.pdf2.400BXW150MEFC18X35.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria BXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.07A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF