400BXW180MEFC18X40
RubyconRubycon
400BXW180MEFC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXW180MEFC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXW180MEFC18X40.pdf2.400BXW180MEFC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXW180MEFC18X40
Číslo dielu 400BXW180MEFC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49725 pcs Dátový hárok 1.400BXW180MEFC18X40.pdf2.400BXW180MEFC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria BXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.34A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1313
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose