400BXW150MEFC16X45
RubyconRubycon
400BXW150MEFC16X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXW150MEFC16X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXW150MEFC16X45.pdf2.400BXW150MEFC16X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXW150MEFC16X45
Číslo dielu 400BXW150MEFC16X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39874 pcs Dátový hárok 1.400BXW150MEFC16X45.pdf2.400BXW150MEFC16X45.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.138A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1312
400BXW150MEFCEFR16X45
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose