35USC22000MEFC30X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35USC22000MEFC30X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35USC22000MEFC30X45.pdf2.35USC22000MEFC30X45.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 35USC22000MEFC30X45
Číslo dielu 35USC22000MEFC30X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 18959 pcs Dátový hárok 1.35USC22000MEFC30X45.pdf2.35USC22000MEFC30X45.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 6.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.337A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 22000µF