35USC22000MEFCSN30X50
RubyconRubycon
35USC22000MEFCSN30X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35USC22000MEFCSN30X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35USC22000MEFCSN30X50.pdf2.35USC22000MEFCSN30X50.pdf
  • správa
Špecifikácie 35USC22000MEFCSN30X50
Číslo dielu 35USC22000MEFCSN30X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27774 pcs Dátový hárok 1.35USC22000MEFCSN30X50.pdf2.35USC22000MEFCSN30X50.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria USC hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2795
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 22000µF aplikácia General Purpose