35USC15000MEFCSN25X45
RubyconRubycon
35USC15000MEFCSN25X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35USC15000MEFCSN25X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35USC15000MEFCSN25X45.pdf2.35USC15000MEFCSN25X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35USC15000MEFCSN25X45
Číslo dielu 35USC15000MEFCSN25X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58813 pcs Dátový hárok 1.35USC15000MEFCSN25X45.pdf2.35USC15000MEFCSN25X45.pdf
tolerancia 15000µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm) séria USC
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 35V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-2884
35USC15000MEFCSN25X45-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet kondenzátorov 4.8A Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 35USC15000MEFCSN25X45 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
Rozšírený popis 15000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP aplikácia 3000 Hrs @ 85°C