35SZV4.7M4X5.5
RubyconRubycon
35SZV4.7M4X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SZV4.7M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35SZV4.7M4X5.5.pdf2.35SZV4.7M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SZV4.7M4X5.5
Číslo dielu 35SZV4.7M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 683960 pcs Dátový hárok 1.35SZV4.7M4X5.5.pdf2.35SZV4.7M4X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 25.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 3.6 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose