35SVPF39M
PanasonicPanasonic
35SVPF39M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SVPF39M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V SMD
listoch: 35SVPF39M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SVPF39M
Číslo dielu 35SVPF39M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 122524 pcs Dátový hárok 35SVPF39M.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ nízkej frekvencie 140mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená P16561TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm Detailný popis 39µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 39µF aplikácia General Purpose