35SVPD47M
PanasonicPanasonic
35SVPD47M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SVPD47M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD
listoch: 35SVPD47M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SVPD47M
Číslo dielu 35SVPD47M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70476 pcs Dátový hárok 35SVPD47M.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria OS-CON™, SVPD
Ripple Current @ nízkej frekvencie 57.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 100kHz
hodnotenie - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE5080DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm Detailný popis 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose