35SVPD22M
PanasonicPanasonic
35SVPD22M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SVPD22M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
listoch: 35SVPD22M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SVPD22M
Číslo dielu 35SVPD22M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91525 pcs Dátový hárok 35SVPD22M.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria OS-CON™, SVPD
Ripple Current @ nízkej frekvencie 35mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE5079CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 50 mOhm Detailný popis 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose