35SZV10M5X5.5
RubyconRubycon
35SZV10M5X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SZV10M5X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35SZV10M5X5.5.pdf2.35SZV10M5X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SZV10M5X5.5
Číslo dielu 35SZV10M5X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 655482 pcs Dátový hárok 1.35SZV10M5X5.5.pdf2.35SZV10M5X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 52.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2457-2
35SZV10M5X5.5-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 2 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF