35SGV470M16X16.5
RubyconRubycon
35SGV470M16X16.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SGV470M16X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35SGV470M16X16.5.pdf2.35SGV470M16X16.5.pdf3.35SGV470M16X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SGV470M16X16.5
Číslo dielu 35SGV470M16X16.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 588mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2453-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia Automotive