35SGV33M6.3X8
RubyconRubycon
35SGV33M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SGV33M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35SGV33M6.3X8.pdf2.35SGV33M6.3X8.pdf3.35SGV33M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SGV33M6.3X8
Číslo dielu 35SGV33M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 352245 pcs Dátový hárok 1.35SGV33M6.3X8.pdf2.35SGV33M6.3X8.pdf3.35SGV33M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 76mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 114mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF