35SGV22M6.3X6.1
RubyconRubycon
35SGV22M6.3X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35SGV22M6.3X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35SGV22M6.3X6.1.pdf2.35SGV22M6.3X6.1.pdf3.35SGV22M6.3X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35SGV22M6.3X6.1
Číslo dielu 35SGV22M6.3X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 82.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2450-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia Automotive