35PK220MEFC8X11.5
RubyconRubycon
35PK220MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PK220MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35PK220MEFC8X11.5.pdf2.35PK220MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PK220MEFC8X11.5
Číslo dielu 35PK220MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 568408 pcs Dátový hárok 1.35PK220MEFC8X11.5.pdf2.35PK220MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 444mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1268
35PK220MEFC8X115
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose