35PK330M10X12.5
RubyconRubycon
35PK330M10X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PK330M10X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35PK330M10X12.5.pdf2.35PK330M10X12.5.pdf
  • správa
Špecifikácie 35PK330M10X12.5
Číslo dielu 35PK330M10X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5096 pcs Dátový hárok 1.35PK330M10X12.5.pdf2.35PK330M10X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1270
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF