35PK1000MEFCCE10X20
RubyconRubycon
35PK1000MEFCCE10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PK1000MEFCCE10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
listoch: 1.35PK1000MEFCCE10X20.pdf2.35PK1000MEFCCE10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PK1000MEFCCE10X20
Číslo dielu 35PK1000MEFCCE10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 374370 pcs Dátový hárok 1.35PK1000MEFCCE10X20.pdf2.35PK1000MEFCCE10X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.416A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3687
1189-3687-1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
35PK1000MEFC10X20
35PK1000MEFC10X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Skladom: 345401 pcs
Stiahnuť ▼: 35PK1000MEFC10X20.pdf
RFQ
35PK1000MEFCCE10X20
35PK1000MEFCCE10X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H