35PHV270M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PHV270M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD
listoch: 35PHV270M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PHV270M10X10.5
Číslo dielu 35PHV270M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 56113 pcs Dátový hárok 35PHV270M10X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PHV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 180mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4301-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 135°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 135°C Rozostup vedenia -
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 20 mOhm
Detailný popis 270µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 135°C kapacitné 270µF