35PEV47M6.3X6.1
RubyconRubycon
35PEV47M6.3X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PEV47M6.3X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35PEV47M6.3X6.1.pdf2.35PEV47M6.3X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PEV47M6.3X6.1
Číslo dielu 35PEV47M6.3X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110549 pcs Dátový hárok 1.35PEV47M6.3X6.1.pdf2.35PEV47M6.3X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PEV
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3800-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 mOhm
Detailný popis 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF