35PEV270M10X10.5
RubyconRubycon
35PEV270M10X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PEV270M10X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD
listoch: 1.35PEV270M10X10.5.pdf2.35PEV270M10X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PEV270M10X10.5
Číslo dielu 35PEV270M10X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88483 pcs Dátový hárok 1.35PEV270M10X10.5.pdf2.35PEV270M10X10.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Hybrid
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PEV
Ripple Current @ nízkej frekvencie 125mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz