2SLG180M
RubyconRubycon
2SLG180M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SLG180M
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
listoch: 2SLG180M.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SLG180M
Číslo dielu 2SLG180M Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5818 pcs Dátový hárok 2SLG180M.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SLG
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená 1189-1812-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm Detailný popis 180µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose