2SLG150M
RubyconRubycon
2SLG150M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SLG150M
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
listoch: 2SLG150M.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SLG150M
Číslo dielu 2SLG150M Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4348 pcs Dátový hárok 2SLG150M.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SLG
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená 1189-1811-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm Detailný popis 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EEF-UE0G271CR
EEF-UE0G271CR
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Skladom: 5483 pcs
Stiahnuť ▼: EEF-UE0G271CR.pdf
RFQ
2SLI
2SLI
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: SLOTTED QUARTER TURN INSERT
Skladom: 4114 pcs
Stiahnuť ▼: 2SLI.pdf
RFQ
RSS1E220MCN1GS
RSS1E220MCN1GS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD