2SLG100M
RubyconRubycon
2SLG100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2SLG100M
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
listoch: 2SLG100M.pdf
  • správa
Špecifikácie 2SLG100M
Číslo dielu 2SLG100M Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4480 pcs Dátový hárok 2SLG100M.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria PC-CON, SLG
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená 1189-1810-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm Detailný popis 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
GYA1J100MCQ1GS
GYA1J100MCQ1GS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Skladom: 171052 pcs
Stiahnuť ▼: GYA1J100MCQ1GS.pdf
RFQ
2SLG150M
2SLG150M
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD