25ZLS1500MEFC12.5X20
RubyconRubycon
25ZLS1500MEFC12.5X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLS1500MEFC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLS1500MEFC12.5X20.pdf2.25ZLS1500MEFC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZLS1500MEFC12.5X20
Číslo dielu 25ZLS1500MEFC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 171185 pcs Dátový hárok 1.25ZLS1500MEFC12.5X20.pdf2.25ZLS1500MEFC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZLS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.488A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2590
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 17 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF