25ZLS2700MEFC12.5X35
RubyconRubycon
25ZLS2700MEFC12.5X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLS2700MEFC12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLS2700MEFC12.5X35.pdf2.25ZLS2700MEFC12.5X35.pdf
  • správa
Špecifikácie 25ZLS2700MEFC12.5X35
Číslo dielu 25ZLS2700MEFC12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105585 pcs Dátový hárok 1.25ZLS2700MEFC12.5X35.pdf2.25ZLS2700MEFC12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZLS Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.499A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.57A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2593
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 12 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 2700µF