25ZLQ82MEFC5X11
RubyconRubycon
25ZLQ82MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLQ82MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 25V T/H
listoch: 1.25ZLQ82MEFC5X11.pdf2.25ZLQ82MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZLQ82MEFC5X11
Číslo dielu 25ZLQ82MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 25V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1178163 pcs Dátový hárok 1.25ZLQ82MEFC5X11.pdf2.25ZLQ82MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3641
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 210 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF