250TXW82MEFR10X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250TXW82MEFR10X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.250TXW82MEFR10X40.pdf2.250TXW82MEFR10X40.pdf
  • správa
Špecifikácie 250TXW82MEFR10X40
Číslo dielu 250TXW82MEFR10X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95039 pcs Dátový hárok 1.250TXW82MEFR10X40.pdf2.250TXW82MEFR10X40.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 854mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF