250TXW47MEFC8X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250TXW47MEFC8X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.250TXW47MEFC8X35.pdf2.250TXW47MEFC8X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250TXW47MEFC8X35
Číslo dielu 250TXW47MEFC8X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82647 pcs Dátový hárok 1.250TXW47MEFC8X35.pdf2.250TXW47MEFC8X35.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 630mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF