250TXW470MEFC18X50
RubyconRubycon
250TXW470MEFC18X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250TXW470MEFC18X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250TXW470MEFC18X50.pdf2.250TXW470MEFC18X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250TXW470MEFC18X50
Číslo dielu 250TXW470MEFC18X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45829 pcs Dátový hárok 1.250TXW470MEFC18X50.pdf2.250TXW470MEFC18X50.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.83A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1216
250TXW470MEFCEFR18X50
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.067" (52.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose