200TXW56MEFC8X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200TXW56MEFC8X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.200TXW56MEFC8X30.pdf2.200TXW56MEFC8X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 200TXW56MEFC8X30
Číslo dielu 200TXW56MEFC8X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80406 pcs Dátový hárok 1.200TXW56MEFC8X30.pdf2.200TXW56MEFC8X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 518mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF