200TXW330MEFC18X30
RubyconRubycon
200TXW330MEFC18X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200TXW330MEFC18X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200TXW330MEFC18X30.pdf2.200TXW330MEFC18X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200TXW330MEFC18X30
Číslo dielu 200TXW330MEFC18X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67628 pcs Dátový hárok 1.200TXW330MEFC18X30.pdf2.200TXW330MEFC18X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1195
200TXW330MEFCEFR18X30
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose