200TXW220MEFC16X30
RubyconRubycon
200TXW220MEFC16X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200TXW220MEFC16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200TXW220MEFC16X30.pdf2.200TXW220MEFC16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 200TXW220MEFC16X30
Číslo dielu 200TXW220MEFC16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78428 pcs Dátový hárok 1.200TXW220MEFC16X30.pdf2.200TXW220MEFC16X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.41A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1194
200TXW220MEFCEFR16X30
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 220µF aplikácia General Purpose