200TXW68MEFC10X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200TXW68MEFC10X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200TXW68MEFC10X25.pdf2.200TXW68MEFC10X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200TXW68MEFC10X25
Číslo dielu 200TXW68MEFC10X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 128296 pcs Dátový hárok 1.200TXW68MEFC10X25.pdf2.200TXW68MEFC10X25.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 430mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.083" (27.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose