200PX10MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
200PX10MEFCT78X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200PX10MEFCT78X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200PX10MEFCT78X11.5.pdf2.200PX10MEFCT78X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200PX10MEFCT78X11.5
Číslo dielu 200PX10MEFCT78X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 489805 pcs Dátový hárok 1.200PX10MEFCT78X11.5.pdf2.200PX10MEFCT78X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF