200PK47MEFC10X20
RubyconRubycon
200PK47MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200PK47MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200PK47MEFC10X20.pdf2.200PK47MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200PK47MEFC10X20
Číslo dielu 200PK47MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 268232 pcs Dátový hárok 1.200PK47MEFC10X20.pdf2.200PK47MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 47µF