200PX220MEFCGC16X35.5
RubyconRubycon
200PX220MEFCGC16X35.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200PX220MEFCGC16X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200PX220MEFCGC16X35.5.pdf2.200PX220MEFCGC16X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200PX220MEFCGC16X35.5
Číslo dielu 200PX220MEFCGC16X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58065 pcs Dátový hárok 1.200PX220MEFCGC16X35.5.pdf2.200PX220MEFCGC16X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 696mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF