200LEX5.6MEFC8X9
RubyconRubycon
200LEX5.6MEFC8X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200LEX5.6MEFC8X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200LEX5.6MEFC8X9.pdf2.200LEX5.6MEFC8X9.pdf
  • správa
Špecifikácie 200LEX5.6MEFC8X9
Číslo dielu 200LEX5.6MEFC8X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 473799 pcs Dátový hárok 1.200LEX5.6MEFC8X9.pdf2.200LEX5.6MEFC8X9.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria LEX Ripple Current @ nízkej frekvencie 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2702
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5.6µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 5.6µF aplikácia General Purpose