200LEX5.6MEFC8X10
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200LEX5.6MEFC8X10
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.200LEX5.6MEFC8X10.pdf2.200LEX5.6MEFC8X10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200LEX5.6MEFC8X10
Číslo dielu 200LEX5.6MEFC8X10 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 451985 pcs Dátový hárok 1.200LEX5.6MEFC8X10.pdf2.200LEX5.6MEFC8X10.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria LEX hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5.6µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 5.6µF aplikácia General Purpose