200LEX3.3MEFC6.3X11
RubyconRubycon
200LEX3.3MEFC6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200LEX3.3MEFC6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 200LEX3.3MEFC6.3X11
Číslo dielu 200LEX3.3MEFC6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 666499 pcs Dátový hárok 1.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200LEX3.3MEFC6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria LEX Ripple Current @ nízkej frekvencie 42mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-2700 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C kapacitné 3.3µF