180KXW560MEFC18X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180KXW560MEFC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.180KXW560MEFC18X40.pdf2.180KXW560MEFC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 180KXW560MEFC18X40
Číslo dielu 180KXW560MEFC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34750 pcs Dátový hárok 1.180KXW560MEFC18X40.pdf2.180KXW560MEFC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria KXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 560µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
180LET
180LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 180A 240VAC/150VDC